Symetryczne łącze SDI

Symetryczne łącze SDI

Dzięki usłudze Nagrywania Rozmów można bez ograniczeń rejestrować wszystkie połączenia wychodzące i przychodzące pomiędzy pracownikami a klientami firmy.

Dzięki temu można znacznie podnieść jakość obsługi swoich klientów, wpływając tym samym np. na zwiększenie sprzedaży, czy optymalizację kosztów

W ramach usługi Nagrywanie Rozmów oferujemy nagrywanie bez limitu połączeń przychodzących i wychodzących dla numerów w Wirtualnej Centrali Telefonicznej z przechowywaniem zaszyfrowanych nagrań przez 90 dni.

 • Nagrywanie rozmów można włączyć na numerze komórkowym lub numerze stacjonarnym (Telefonia IP). Klient nic nie instaluje na swoich telefonach – nagrywanie odbywa się na poziomie central telefonicznych Plusa.
 • Nie ma odrębnej umowy. Podpisujecie umowę na VPBX i w Załączniku Technicznym wskazujecie, na których numerach mamy włączyć możliwość nagrywania.
 • Konfigurowanie usługi oraz odsłuchiwanie zarejestrowanych rozmów odbywa się przez stronę https://nagrywanie.plus.pl/. Klient w momencie aktywacji otrzymuje SMSem hasło do logowania (loginem jest email podany na umowie).
 • Inżynierowie DTWS mają możliwość uruchomienia usługi na swoich telefonach służbowych, a co za tym idzie zaprezentowania nieprzekonanym sposobu działania.
 • Nagrywanie rozmów to bardzo wrażliwa funkcjonalność dlatego:
  • Przed każdym połączeniem obie strony rozmowy są informowane odpowiednim komunikatem o fakcie nagrywania, istnieje możliwości wyłączenia takiego komunikatu przez Klienta lub wgrania Klientowi przygotowanego przez niego dedykowanego komunikatu.
  • Nie będzie możliwości uruchomienia nagrywania na kartach demo i pozostawienia takich kart klientowi w celu przetestowania usługi.
  • W przypadku skorzystania z usługi nagrywania rozmów Klient musi dodatkowo do umowy VPBX podpisać Porozumienie określające zasady powierzenia przetwarzania danych osobowych

Rozwiązanie dla Biznesu

Nagrywanie Rozmów: Rozwiązanie dla Biznesu

Nagrywanie rozmów to nie tylko narzędzie, które pomaga w monitorowaniu jakości obsługi klienta, ale także zabezpieczenie przed nieporozumieniami oraz naruszeniem zasad w środowisku biznesowym.

Legalne Nagrywanie Rozmów

Jednym z kluczowych aspektów jest legalność tego procesu. Legalne nagrywanie rozmów oznacza, że wszystkie strony rozmowy muszą wyrazić na to zgodę lub być poinformowane o tym, że rozmowa jest nagrywana. To jest kluczowe, aby uniknąć problemów prawnych.

VPBX: Wirtualna Centrala Telefoniczna

VPBX (Virtual Private Branch Exchange) to system telekomunikacyjny działający w chmurze. Dzięki niemu można zarządzać połączeniami telefonicznymi w firmie za pomocą przeglądarki internetowej. To wygodne i wszechstronne narzędzie, które zyskuje na popularności w biznesie.

Zarządzanie Połączeniami

VPBX pozwala na efektywne zarządzanie połączeniami telefonicznymi. Możesz kierować rozmowy na odpowiednie numery wewnętrzne, personalizować powitania i oczekiwania oraz monitorować dostępność rozmówców.

Statystyki Odebranych / Nieodebranych Połączeń

Śledzenie statystyk odebranych i nieodebranych połączeń to klucz do efektywnego zarządzania obsługą klienta. Dzięki tym danym można zidentyfikować trendy, dostosować personel oraz usprawnić komunikację.

Wirtualna Centrala: Rozwiązanie dla Nowoczesnych Firm

Wirtualna Centrala telefoniczna to wygodne rozwiązanie dla nowoczesnych firm. Pozwala na skorzystanie z zaawansowanych funkcji telekomunikacyjnych bez konieczności inwestowania w drogi sprzęt. To oszczędność czasu, pieniędzy i zwiększenie efektywności obsługi klienta.

Jesteś zainteresowany usługą?

Skontaktuj się z naszym doradcą biznesowym i dowiedz się więcej.

Czynne pon-pt: 9:00-17:00

Adres: ul. Kolejowa 2 (I piętro)
34-400 Nowy Targ

Email: maciej.gasienica@biznes.plus.pl